Witamy serdecznie na naszej stronie

Oferujemy Państwu profesjonalne, kompleksowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb prowadzenie uroczystości weselnych, sylwestrów, studniówek, imprez tematycznych, komunii, jak również dyskotek, festynów, bankietów i różnorodnych eventów.

W zakres naszych usług wchodzi przygotowanie oprawy muzycznej, organizacja zabaw i konkursów, profesjonalna obsługa nagłośnieniowa i oświetleniowa z wykorzystaniem najnowszej generacji, niezawodnego sprzętu.
Nasze wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku muzycznego, jak również pełne zaangażowanie w organizację każdej z imprez gwarantują najwyższą jakość usług oraz niezapomnianą zabawę.
Poza profesjonalną obsługą DJ’ską oferujemy także granie muzyki na żywo (akordeon, gitara, harmonijka ustna, instr. perkusyjne).

Specjalizujemy się w różnorodnych gatunkach muzycznych i rozmaitych stylach imprez. Gwarantujemy świetną zabawę zarówno przy muzyce współczesnej, hitach minionych dekad, jak również tradycyjnej muzyce biesiadnej. Na organizowanych przez nas imprezach, w zależności od Państwa preferencji, gramy polskie hity, muzykę taneczną,  pop, rockową, latynoską, swing.

W naszej pracy najważniesze jest zadowolenie Klientów – z tego względu jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje i służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru repertuaru muzycznego, przygotowania scenariusza imprezy czy wyboru zabaw i konkursów.

Działamy na terenie całej Polski – posiadamy własny transport.
Oferujemy możliwość prowadzenia imprez w języku polskim oraz angielskim.

 

Michalak 001